TERAPIE V AVALOCE
V Avaloce využíváme tradiční i netradiční léčebné postupy, abychom vám pomohli. S každým klientem pracujeme jako tým odborníků, kteří pomáhají řešit všechny příznaky, ať už fyzické, emocionální, nebo i duchovní.
Nejprve provedeme analýzu vašeho fyzického zdraví a bioenergetického pole (aury) pomocí moderních technologií - Aureola Sensitive Imago a Healy rezonanční analýzy. Poté vám naši odborníci nabídnou individuální plán léčby, který je navržen tak, aby podpořil vaše zdraví a pocit pohody.
Spíše než cílit na pouhý problém se náš přístup zaměřuje na mysl, tělo a ducha, aby podpořil zdraví a uzdravení na hlubší úrovni. Naše celostní léčba zahrnuje metody jako jsou magnetoterapie, kolorpunktura, mikrokinezioterapie, kineziologie, krystaloterapie, naturopatie, ajurvédské techniky, frekvence, akupunktura, Tai Chi a jóga.
Biomagnetickou terapii poskytujeme pro podporu vašeho zdraví, ale i jako podpůrnou terapii k léčbě.
Cílem kineziologie je udržovat vyvážený zdravotní stav pomocí svalů lidského těla.
Mikrokinezioterapie je metoda vyvinutá Danielem Grosjeanem a Patrice Benini, dvěma francouzskými fyzioterapeuty a osteopaty.
Odborné poradenství naturopata a Health Coache v oblasti výživy, individuální úpravy jídelníčku, doplňků stravy a dalších individuálních potřeb klienta.
Rychlá diagnóza tělesné energie. Diagnóza s přístrojem Aureola ukazuje momentální nemoci, ale může také upozornit na budoucí problémy.
Kolorpunktura je harmonizující terapie nového věku, která integruje tradiční čínskou medicínu a základy biofotonického výzkumu v biofyzice (fotobiologie nebo biofyzika světla).
Esogetická krystalová terapie byla vytvořena kreativním a geniálním německým naturopatem Peterem Mandelem.