Jóga

Naším cílem je pomoci klientům vybrat styl a úroveň cviků, které jim budou nejlépe vyhovovat.
Na našich lekcích
hledáme individuální rovnováhu mezi ásanami, polohami, které rozvíjejí sílu a flexibilitu, zvyšují vytrvalost a odstraňují bolest. Právě tak jóga zlepšuje nejen fyzické, ale i emoční zdraví.
Kromě pečlivého provádění ásan se rozvíjejí balanční schopnosti, posiluje se svalový korzet, svaly zad, svaly břicha a svaly pánevního dna. Trénovány jsou také principy bezpečnosti a metody správného protažení a relaxace těla, aby se tak předešlo možným zraněním. Kombinace dynamických a statických poloh vám umožní zvýšit rozsah pohybu v kloubech, „otevřít“ klouby a vyvinout sílu a flexibilitu.
Studenti postupně ovládají všechny ásany a pránájámy /pozice a dechová cvičení: na začátku jsou prováděna jednoduchá cvičení, díky nimž je tělo silné a pružné. Poté studenti přecházejí ke složitějším ásanám.
U jógy se používají různé pomůcky: židle, pásy, cihly i stěny. Tyto nástroje pomáhají dostat tělo do správné polohy, což usnadňuje cvičení začátečníkům a těm, kteří mají zdravotní problémy.
Máme skupiny s lehkou úrovní, ale i skupiny s obtížnějšími cviky pro pokročilé.
NAŠI TRENÉŘI
  • Mgr. Karina Mazur
    Lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka
    Karina Mazur je naše vedoucí certifikovaná lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka. Hovoří česky, anglicky, rusky a španělsky.

    Její nelékařská praxe naturopata zahrnuje různé neinvazivní techniky, jako jsou biomagnetická terapie, kolorpunktura a krystaloterapie. Tyto terapie jsou její největší životní vášní, protože v sobě spojují holistický přístup, moudrost staré medicíny a výzkumy moderní vědy (kvantová fyzika a bioenergetika). Tyto metody Karina považuje za důležitou součást medicíny budoucnosti.
  • Mgr. Alena Atamanová
    Instruktorka jógy a jógaterapie
LEKCE
Délka 1 lekce 90 minut
ROZVRH

Pondělí

18:00 - 19:30 Hatha jóga


Středa

08:30 - 10:00 Hatha jóga


Pátek
17:15 - 18:30 Hatha jóga


CENÍK
Jednorázový trénink 400 Kč
Permanentka na 10 tréninků 2 500 Kč