Krystaloterapie

Esogetickou léčbu krystaly vytvořil velmi kreativní německý génius a naturopat Peter Mandel.
Jeho cílem bylo spojit znalosti alternativních léčebných systémů a starodávných moudrých tradic s nejnovějšími moderními léčebnými technologiemi a objevy.
Principem esogetické krystaloterapie
Petera Mandela je stimulace samoléčebných schopností lidského těla.
Terapeut v rámci této léčby přikládá amorfní křišťálové sklo na určité reflexní zóny lidského těla.
Nejedná se však o běžné krystaly, které rostou přirozeně v zemi, ale o speciálně vyrobené krystaly, do kterých byly vtisknuty harmonizační vzory. Tyto speciální krystaly navrhl Mandel ve spolupráci se společností Swarovski, předním světovým výrobcem nádherných křišťálových výrobků. Každý krystal má speciální barvu a holografický vzor, který v sobě nese léčivé informace.
Umístěním krystalů na specifické zóny pak lze prostřednictvím principu rezonance regulovat narušené harmonické vzorce v lidském těle. Při správném použití mají tyto úžasné nástroje schopnost uvolňovat potlačené emoční konflikty a upravovat toky energie a informací, které mohou podpořit proces uzdravování.
Esogetickou léčbu krystaly vytvořil VELMI kreativní německý génius a naturopat Peter Mandel.
Od poloviny 60. let se Peter Mandel snaží vyvíjet nové holistické léčebné systémy, které řeší zejména obtížné zdravotní problémy.

Mandelovým hlavním záměrem bylo zhodnotit a pochopit každého pacienta a jeho jedinečnou individualitu, a poté vyvinout léčebné postupy, které by tyto individuální situace řešily.

Při hledání nových léčebných technologií Peter Mandel studoval naturopatii, homeopatii, akupunkturu, iridologii a nejnovější výzkumy v oblasti moderní biologie, medicíny a biofyziky.

Spolupracoval také s řadou známých vědců, například s biofyzikem Dr. Fritzem Albertem Poppem.

Díky kvantové fyzice, nové lékařské vědě a nové pokročilé holistické terapii Mandel lépe pochopil, jak v lidském těle fungují toky energie a informací.
V našem centru nabízíme různé postupy a léčby pro všechny možné situace. Léčba se provádí jednou týdně a zároveň slouží jako vynikající prevence mnoha stresů a nemocí.
NAŠE terapeutKA
  • Mgr. Karina Mazur
    Lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka
    Karina Mazur je naše vedoucí certifikovaná lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka. Hovoří česky, anglicky, rusky a španělsky.

    Její nelékařská praxe naturopata zahrnuje různé neinvazivní techniky, jako jsou biomagnetická terapie, kolorpunktura a krystaloterapie. Tyto terapie jsou její největší životní vášní, protože v sobě spojují holistický přístup, moudrost staré medicíny a výzkumy moderní vědy (kvantová fyzika a bioenergetika). Tyto metody Karina považuje za důležitou součást medicíny budoucnosti.
PROCEDURA
Procedura je součástí procedury barevné neinvazivní akupunktury
ROZVRH
Po - Pá: na objednání
CENÍK
Zdarma