Naturopatie

Nabízíme odborné poradenství naturopatky a certifikovaného Health Coache v oblasti výživy, individuální úpravy jídelníčku, doplňků stravy (nutričních i bylinných), bylinné terapie a úpravy životního stylu (kvalita spánku, pohyb, mindfulness) a dalšími individuálními potřebami klienta.
Obor Klinické naturopatie
propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství s nejnovějšími poznatky klinického výzkumu v oblasti bylinné a nutriční medicíny.
Naturopatie zdůrazňuje prevenci a využívá terapeutické metody, které podporují samouzdravovací procesy organismu. Nesoustředí se pouze na nemoc a diagnózu, ale na člověka samotného.
Naturopaté využívají znalosti moderní vědy k pochopení fungování organismu a udržení vysokého standardu naturopatické praxe.
NAŠE terapeutKA
  • Lucie Hernández
    Health Coach, Klinická naturopatka (studium), Členka České naturopatické společnosti

    Nabízím konzultace v češtině, angličtině, němčině a španělštině.
    Moje cesta ke zdravému životnímu stylu začala přibližně v roce 2018, kdy jsem se přes vlastní vážné několikaleté zdravotní problémy dostala k léčbě přírodní cestou, protože mi západní medicína nedokázala nabídnout žádné řešení mé zdravotní situace.

    Načetla jsem obrovské množství knih a shlédla nespočet videí, abych se pak cestou pokusu a omylu dostala k vytouženému cíli a svých problému se úplně zbavila. Výsledek mě natolik nadchl, že jsem se o léčbu přírodní cestou začala zajímat hlouběji.
Prezenční
Vstupní konzultace (90 min) 1 800 Kč
Kontrolní konzultace (45 min) 1 300 Kč
Online
Vstupní konzultace (90 min) 1 500 Kč
Kontrolní konzultace (45 min) 1 000 Kč
Email nebo Telefon
Konzultace po emailu/telefonu (20 min) 400 Kč