Ájurvéda

Ájurvéda je považována za „matku všeho léčení“.
Ve zkratce by se dalo říci, že se Ájurvéda zabývá tím, jak v těle vytvořit co největší možnou rovnováhu. Přitom bere v potaz vaši přirozenost i konstituci. Klade velký důrazná prevenci a vybízí k udržení zdraví prostřednictvím důsledné péče o rovnováhu v životě, správného myšlení, stravy, životního stylu a užívání bylin.
Znalost Ájurvéda umožnuje pochopit
Jak vytvořit tuto rovnováhu těla, mysli a vědomí podle vlastní individuální konstituce a jak provést změny životního stylu, aby se tato rovnováha nastolovala a udržovala.
Stejně jako má každý člověk jedinečný otisk prstu, má i každý člověk určitý vzorec energie – individuální kombinaci fyzických, mentálních a emocionálních charakteristik – který tvoří jeho vlastní konstituci.
Tato konstituce je určena při početí řadou faktorů a zůstává stejná po celý život.
Our therapist
 • Mgr. Karina Mazur
  Yoga teacher, therapist
  Karina Mazur is our leading, certified therapeutic yoga trainer and non-medical practitioner and naturopath. She speaks Czech, English, Russian and Spanish

  Her non-medical practice as a naturopath includes different non-invasive techniques such as Biomagnetic therapy, Colorpuncture and Crystal therapy. These therapies are the biggest passion of her life as all these methods combine holistic approach, wisdom of the ancient medicine and researches of modern science (quantic physics and bioenergetic). She sees these methods as an important part of the future medicine.
 • PROCEDURA
  Jednotlivá konzultace - 120 minut
  Ájurvedická masáž - 90 minut
 • ROZVRH
  Po - Pa: na objednání
 • CENÍK
  Jednotlivá konzultace 1 500 Kč
  Ájurvedická masáž 1 600 Kč
All rights reserved © 2023
Avaloka s.r.o. IČ: 24702102